Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Fier-Levan.

Nga të dhënat e para e para, mësohet një automjet tip “Fuoristradë” është përmbysur në rrugë pas përplasjes me mjetin tip “Skoda”,

Mjeti ku udhëtonte viktima udhëtonte nga Levani për në dretjim të qytetit të Fierit.

Si pasojë e aksidentit të rëndë është bllokuar qarkullimi i automjeteve. Nuk dihet ende identiteti i viktimës.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për shkaqet dhe motivet e aksidentit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook