Një aksident është regjistruar vetëm pak minuta më parë në te Piramida në Tiranë.

Një automjet tip “Benz” ka përplasur një biçikletë ku udhëtonte një person, raporton “DuaLajm.com”.

Fatmirësisht përplasja nuk ka qenë shumë e fortë, ndërsa personi që udhëtonte në biçikletë ka marrë dëmtime të lehta.

“DuaLajm.com” siguron dhe pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet drejtuesi i mjetit i ka ofruar ndihmë duke e ngritur në këmbë personin e aksidentuar.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook