Ambasada amerikane në Tiranë nëpërmjet një postimi në Facebook ka bërë një lajmërim të rëndësishëm për ato që duan viza turistike.

Sigursht që me këto viza nuk mund të punoni, por keni mundësi të vizitoni Amerikën, pas shtrëngimit që po bëhet me lotarinë amerikane.

Ambasada na prezanton Anën një konsulle nga Kalifornia e emëruar prej pak kohësh në Shqipëri.

Ana do u japë përgjigje të gjitha pyetjeve tuaja.

“Po mendoni të aplikoni për vizë gjatë 2018-s? Keni pyetje rreth procesit të vizave? Më pyesni! Jam Anna! Do të jem këtu çdo të enjte gjatë gjithë vitit dhe do të jem më se e lumtur t’u përgjigjem të gjitha pyetjeve tuaja në lidhje me vizat!”,  shkruan Ambasada amerikane.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook