Edhe pse po bën kohë që nuk është aktive me projekte muzikore, Anxhelina Hadërgjonaj ajo di të tërheqi gjithmonë vëmendjen me fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Së fundmi bukuroshja shqiptare ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto, e cila mund të themi që është një tërmet i vërtetë ë

Anxhelina shfaqet në këtë foto “topless”, buzë detit teksa pozon nën dritën e hënës.

Me sa duket bukuroshja është me pushime dhe nuk ka ngurruar të ndajë me fansat e saj të imazhe provokuese.