Bashkëshortja e ish-trajnerit të Partizanit, Mark Iuliano është shfaqur më seksi së kurr në rrjete sociale.

Format seksi dhe perfekte të Federica Villanit kanë tërhequr vëmendjen të mediave italiane, te cilat kane publikuar foto te saj.

Mesa duket ish-futbollistit të Juventusit ia ka rrëmbyer vëmendjen Federika pas dështimit të tij si trajner te Partizani dhe si ndihmës te Udineze.