Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe, është tepër aktive në rrjetet sociale.

Këtë verë ajo e ka “bombarduar” rrjetin me foto provokative, duke “çmendur” kështu fansat e saj.

Vera po mbaron dhe ish banorja nuk ndalet së postuari foto provakative në faqen e saj Instagram.

Dhe ditën e sotme ish banorja seksi e Big-ut ka publikuar një foto topless, të cilën e ka titulluar: “A ka më të veshur se kaq”.

 

A ka me veshur se kaq ???

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

 

Tokë e xanun ✔️

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

 

Kush e gjen per cfare po mendoja 🤔

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on