Ish-deputeti socialist, Eduart Ndocaj, i njohur ndryshe si “Kaubojsi”, pas largimit nga politika duket se i është përkushtuar pikturës.

Kjo gjë tregohet në fotot e shpeshta që hedh vazhdimisht në rrjetin social “Instagram”.

Ndocaj shpesh herë bën piktura që i ndan me miqtë e tij realë dhe virtualë në rrjetet sociale.

Së fundmi, ish-deputeti ka publikuar në “Instagram” foton e një femre nudo, të cilën duket se e ka pikturuar me plot përkushtim.

“Mirmrama miq ju pershendes . Me kete Pikturen time te fundit” shkruan “kaubojsi”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook