Këngëtari i hitit ‘Bailando’ është bërë baba për herë të parë muajin e kaluar, ku partnerja e tij Anna, solli në jetë dy binjakë.

Enrique dhe Anna e mbajtën shtatzëninë të fshehtë dhe po kështu, edhe binjakët që nga dita kur ata erdhën në jetë.

Nga çifti u arrit të zbuloheshin vetëm emrat e bebeve: Nicholas dhe Lucy.

Ndërsa së fundmi Anna dhe Enrique i kanë prezantuar vetë për herë të parë binjakët duke postuar foto me ta në Instagram.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”858″ sortorder=”8783,8788,8789,8784,8785,8786,8787″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook