Portieri i Liverpool, Loris Karius konfirmon edhe një herë tjetër është i ‘fiksuar’ pas bjondeve.

Pas Pamela Reif dhe Annelie Alpert, gardiani i portës së të kuqve është shfaqur në krah të një tjetër bjode ‘shpërthyese’.

Bëhet fjalë për modelen angleze, Ianthe Rose, e cila është mjaft e njohur në botën e showbizz-it, kjo për shkak të shfaqjes së shpeshtë të saj në rrjetet sociale.

Çifti është fotografuar edhe nga tabloidet britanike, duke bërë ‘shopping’, pak ditë më parë në rrugët e Liverpulit.

Duhet theksuar se bjondja seksi ka “çmendur” tifozët e Liverpool.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1161″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook