Këngëtarja Bleona Qerreti ka publikuar foto të “panumërta” në Instagram, mes tyre dhe disa foto bardhë e zi artistike e profesionale.

Bleona surprizon vazhdimisht në botën e showbizit duke u bërë shpesh pjesë e thashethemeve për jetën e saj private.

Këtë herë ajo risjell në kujtim foto të vjetra, pozat e saj nga e kaluara për të gjithë fansat.

Këngëtarja duket të shfaqet në disa të tilla pothuajse nudo, e zhveshur tërësisht, tepër provokuese përballë aparatit fotografik.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”983″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook