Super modelja shqiptare Angela Martini, di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes me format e saj bombastike dhe me fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Por kohët e fundit është vënë re një tërheqje nga ana e saj në postimin e këtyre fotove nga vetë modelja.

Mirëpo është vetë bashkëshorti i Angela Martinit, Dragos, i cili herë pas here publikon foto provokuese të modeles.

E tillë ka qenë edhe fotoja e fundit, ku modelja shfaqet topless në pishinë teksa mbulon gjoksin me duar.

“Ditë e nxehtë”, shkruan Dragos sipër fotos.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook