Nuk ka shqiptar që e harron telenovelën “Kur ti të jesh e imja”.

Në vitin 2001 ajo ishte një ndër telenovelat e para në Shqipëri e cila do të gozhdonte të gjithë shqiptarët përpara ekraneve çdo pasdite.

Paloma dhe Diego ishin kryefjala e ditës dhe skenat e kësaj telenovele i kujtojmë edhe sot.

Kanë kaluar 17 vite që prej herës së parë që kjo telenovelë u shfaq dhe personazhet kryesorë të saj kanë ndryshuar plotësisht. Më poshtë keni fotot e disa prej personazheve kryesore.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1339″ sortorder=”12498,12496,12495,12497″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook