Disa njerëz nuk do të kenë një Vit të Ri të lumtur! Kërdi në rrugët e Britanisë, qytetarët e presin vitin e ri te dehur deri në pavetëdije totale.

Ishte një natë e egër festash në rrugët e Britanisë, ndërsa qytetarët mirëpritën natën e ndërrimit të viteve.

Miliona njerëz mbushën klubet, ku shihen dhe femrat disa prej tyre të “zhveshura”.

Skena të shëmtuara të dhunës duken në rrugë, ku pasi janë dehur vajza e djem bashkë kanë kaluar deri në përplasje fizike. Disa të zhveshur, disa të shtrirë në rrugë, e të tjerë duke i bërë rezistencë policisë.

Më poshtë keni disa foto:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”726″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook