Ish-Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka ironizuar zyrtarin e PS-së në Shkodër, Bajram Qarri.

Ditën e djeshme, Qarri u denoncua nga ish-kryeministri Sali Berisha në lidhje me ngacmimet dhe përndjekjen që i bënte një vajze 20 vjeçare.

Ai i postonte foto të tij nudo. Manjani e ka cilësuar zyrtarin e PS-së, si ‘dacin plak që kërkon mish të njomë’.

Postimi i plotë i Ylli Manjanit:

Daci plak do mish t’njomë”- thotë një shprehje e vjetër…

Rilindja e (ri)solli në ditët e sotme…

As Mesi (Senida) e as Ronaldo (Ditmiri) nuk e ndaluan dot këtë “Dac plak” Rilindas me inicialet B.Q…

Ky të paktën nuk ka vrima tek brekët….

Image

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook