Gjatë transmetimit live në ‘Dancing with the stars’, ylli amerikan i popit, Anastacia Lyn ka qenë tepër eletrizuese.

Anastacia i ka befasuar të gjithë teksa është shfaqur pranë balerinit Maykel Fonts.

Gjatë koreografisë së saj, këngëtarja në rolin e balerinës ka bërë lëvizje të shfrenuara, duke zbuluar të brendshmet e saj.

Por nuk ka qenë vetëm ky incident ‘hot’, sepse edhe gjatë performancës Anastacia ka bërë lëvizje provokuese dhe seksi.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1281″ sortorder=”11945,11938,11939,11940,11941,11942,11943,11944,11946,11947″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook