Siç u parashikua disa ditë më parë, dëbora ka mbuluar pjesën më të madhe të vendit, duke bërë që shumica e qytetarëve të shijojnë bukurinë e saj.

Mesa duket bardhësinë e dëborës e ka shijuar edhe  këngëtarja nga Kosova Zanfina Ismajli, e cila është argëtuar si në ditën e parë.

Por ky argëtim nuk ka shkuar si duhet, pasi këngëtarja ka rrëshqitur në dëborë, duke dëmtuar këmbën.

Megjithatë, ky incident nuk ka qenë shumë serioz, pasi Zanfina e shoqëron postimin me emoji duke qeshur dhe në fotot që ka postuar më vonë, duket në formë.

“Rrëzimi i fundit në borë”– shkruan këngëtarja në një postim në Facebook.

85034-640-0-5a96bb1769370

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook