Demi Rose njihet për fotot e saj provokuese, dhe këtë herë setin më të fundit fotografik e ka realizuar nën rrezet e diellit spanjoll.

Modelja 23 vjeçare ka pozuar për linjën e saj të re të bikini-ve në Ibiza, në bashkëpunim me Isawitfirst.

Gjatë realizimit të fotove tepër të nxehta, ish-të dashurës së reperit Tyga i ka ardhur në ndihmë një anëtar i stafit i cili e mbajti bukuroshen mbi shpinë për të ngjitur terrenin malor.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook