Demi Rose është një nga modelet më të komentuara dhe më të pëlqyera të showbizz-t botëror.

23-vjeçarja seksi rrëmben vëmendjen e mediave rozë dhe të miliona fansave në rrjetet sociale, sa herë që ajo shfaqet.

Kjo falë formave bombastike që ajo posedojnë, të cilat mund të konsiderohen si “arma” e saj më e fortë.

Kësaj here, ish e dashura e reperit Tyga, ka realizuar një set të “nxehtë” fotografik në Tulum të Meksikës, ku ka pozuar në bregë të detit e veshur me bikini ngjyrë tigri.

Modelja seksi vuri në pah format e saj bombastike me bikinit shumë të vogla për të mbuluar ‘pasuritë’ e saj. Modelja dukej shumë seksi dhe provokuese në setin e ri.