Ditën e sotmë Kylie Jenner feston ditëlindjen.

Këtë 22-vjetor ajo ka zgjedhur ta festojë pranë miqve dhe familjarëve të saj në një jaht super luksoz në Capri.

Pamjet e para të festës kanë dalë dhe duket se gjithçka ka qenë perfekte.

Kylie ka publikuar në Instastory disa video ku tregon festën e orës 00:00 por më pas ka zgjedhur të mos zbulojë më detaje.

Nga aq sa ka zbuluar duket se ai ka qenë fillimi i një feste të çmendur me alkool dhe muzikë në mes të detit.

Festa pritej të ishte e tillë, pasi Kylie njihet si një organizatore e shkëlqyer. Ajo nuk mund të rrinte pa bërë bujë në këtë 22 vjetor dhe duket se ia ka dalë.