[ngg_images source=”galleries” container_ids=”444″ sortorder=”4325,4326,4328,4327″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Dita e Pavarësisë së Shqipërisë, 28 Nëntori ka bashkuar PS dhe LSI në Elbasan.

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi gjatë paradites së sotme është fotografuar përkrah kryetarit të Bashkisë së Elbasanit, Qazim Seldini.

Këto dy figura të politikës shqiptare i kanë bashkuar aktivitetet që Bashkia ka organizuar për festën e Flamurit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook