Diva e muzikës botërore, Beyonce feston sot 37 vjetorin e lindjes.

Këngëtarja ka marrë urime të shumta jo vetëm nga familjarët, miqtë dhe kolegët, por edhe nga shqiptarët.

Njëra prej tyre është edhe këngëtarja dhe moderatorja e njohur Luana Vjollca.

Në verë, kur të gjithë shijojnë pushimet, ajo ka punuar fort në realizimin e disa projekteve të rinj muzikorë, por dhe të emisionit të saj më të ri që do të shfaqet në ekran së shpejti, që me shumë mundësi do të jetë moderatorja e Big Brother, por një gjë e tillë ende nuk është konfirmuar nga vetë Luana.

Pas një vere të lodhshme, me koncerte, Luana ka zgjedhur që pushimet t’i bëjë tani në shtator.

Teksa shfaq format e saj të shkëlqyera fizike, Luana i uron ditëlindjen Beyonces.

‘Happy Birthday Beyonce’, shkruan ajo shoqëruar me një emoji duke qeshur.

 

Happy birthday @beyonce 😂

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on