David Guetta u “arratis” nga Franca e tij e lidhur “prej këmbësh” nga dimri i acartë, për të shijuar rrezet përvëluese të diellit në plazhet e Majemit të hënën.

DJ i njohur shoqërohej nga e dashura e tij mahnitëse Jessica Ledon, 24 vjeç.

Guetta, tashmë 51 vjeç dukej në formë teksa luante me qenin e tij në Miami Beach, por shfaqjen e “vodhën” format tërheqëse të të dashurës së tij.

Zeshkania e zjarrtë Jessica dukej e mrekullueshme me bikini, teksa asetet e saj gati sa nuk shpërthyen.

DJ francez dhe Jessica janë bashkë që prej vitit 2015, me Guettan që është divorcuar nga gruaja Cathy, me të cilën ka dy fëmijë pas 22 viteve martesës.