Dy artisë shumë të talentuar dhe  puna e përkushtuar e tyre, kanë bërë që Nora dhe Noizy të jenë shumë të famshëm dhe të pëlqyer për publikun shqiptar.

Siç bëhet me dije, Noizyn dhe Nora Istrefin së shpejti do i shohim me një bashkëpunim.

Kënga është ritmike, është shkruar nga Noizy dhe videoklipi do të realizohet së shpejti.

Ky është bashkëpunim i parë i dyshes, i cili do të publikohet muajin tjetër dhe me siguri do jetë një hit.

Image

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook