Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan, ku një mjet është aksidentuar dhe ka dalë nga rruga.

Aksidenti ka ndodhur pas tunelit të Elbasanit, ku automjeti tip mikrobus është kthyer përmbys në mes të rrugës.

Ende nuk dihen shkaqe e kësaj ngjarjeje dhe nuk ka informacion nëse ka të dëmtuar në njerëz.

Image

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook