[ngg_images source=”galleries” container_ids=”561″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Aktorja 37-vjeçare ishte e gjitha e buzëqeshur ndërsa bënte plazh në ishull, nga ku u fotografua nga miqtë e saj.

Ajo tashmë ka katër filma që planifikohet të dalin në vitin 2018.

Olivia Munn arriti të marrë kohë nga orari i saj i zënë për të qëndruar me të dashurin e saj në një plazh të bukur në Hawai të shtunën.
Asetet e saj të famshme u shfaqën në një palë rroba banje të kuqe.

Me kapelë kashte në kokë dhe syze dielli, bukuroshja seksi reflektonte mjaft mirë në një nga plazhet më të bukura të Hawait.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook