Kur flasim për vajzat më seksi në botë që, pa dyshim që Demi Rose është një prej tyre.

Sa herë që ajo shfaqet merr vëmendje dhe pushton të gjitha faqet rozë. Jo më kot ka plot 7 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Ajo njihet gjerësisht për format e saj bombastike, dhe jo rrallë publikon foto provokuese që bëjnë xhiron e botës.

Së fundmi, modelja 23-vjeçarja ka realizuar një set fotografik në Ibiza, ku ndodhet me pushime.

Modelja seksi tregon të pasmet dhe gjoksin e saj shpërthyes me bodysuit, ndërsa reklamon linjën e veshjeve “Isawitfirst.com”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook