Dua Lipa është duke kaluar disa nga momentet më të mira të jetë së saj.

Së fundi këngëtarja shqiptare po qëndron në Singapor ku edhe po mbajë koncerte nga turneu i saj botëror.

Dua ka shpërndarë disa foto në rrjetin e saj social “Facebook” ku shihen disa momente gjatë koncertit me mbishkrimin: “Singapore, kam rënë në dashuri me ty. Faleminderit”

Mesa duket këngëtarja shqiptare është duke shijuar ato shumë punë dhe aktivitete që po i zhvillon në Singapor.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1487″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook