Një nga “pjesët më të dëshiruara” nga burrat, pavarësisht diskutimeve të shumta, është përfundimisht gjoksi i femrës.

Ka pasur shumë debate si cila është femra me gjoksin më të bukur në botë, debat ky që shpesh nuk të çon askund, duke pasur parasysh subjektivitetin e temës.

Disa njerëz preferojnë gjoksin e vogël, të tjerë “normal-in” dhe ata që preferojnë të bollshmet. Megjithatë, ka disa element që sigurojnë të dhëna të vlefshme për atë që konsiderohet tani si gjiret më të bukura në botë.

Në rrjetet e mëdha sociale, kur është fjala për gjinjtë, shpesh njerëzit flasim për një person të caktuar më shumë sesa për të tjera.

Shumë e njohur është edhe Denise Milani, emri artisitk i së cilës është Denise Jacobi, modelja nga Republika Çeke ka bërë të çmendet interneti. Fjalët janë të tepërta, shikoni fotot…

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”790″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook