Ngacmimet seksuale të personave të panjohur në rrjetet sociale janë më të vërtetë bezdisëse dhe ndodhin mjaft shpesh.

Por ky problem mund të zgjidhet lehtësisht me një block ose thjesht një injorim, në raste përndjekjeje të vazhdueshme edhe me një denoncim në polici mund të bëjë punë për të marrë shembull të tjerët.

Portali “JOQ” ka publikuar një histori të rëndë virtuale, ku në qendër të vëmendjes është një predikues i fesë myslimane, përkatësisht një imam.

Ndonëse nuk jepen detaje, një vajzë e re nga Tirana është shokuar kur gjatë bisedës me një imam në Direct Message në Instagram është ngacmuar nga ky i fundit.

Për më tepër lexoni bisedat:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”885″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook