Tashmë jo vetëm Enca, por dhe motra e saj Uindi ka shkaktuar mjaft bujë me postimet e saj në rrjetet sociale.

Por së fundmi ajo i ka befasuar të gjithë fansat me një foto të postuar në Instagram, teksa publikon bisedat me një djalë.

“Mirëmëngjesi dashuri, fjete mirë? Më eksitove sërish këtë mëngjes”, i ka shkruar ai, ndërsa Uindi shkruan krahas mesazhit: “Një mesazh i ëmbël “mirëmëngjesi” si ky”.

Kujtojmë që motra e Encës shkakton mjaft polemike për shkak të postimeve në Instagram.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook