Ajo është një nga modelet më të njohura dhe më të përfolura në showbizzin botëror.

Po flasim për modelen seksi, Emily Ratajkowski, e cila sërish është vënë në qendër të mediave rozë, pasi ka publikuar disa poza të nxehta, teksa reklamon koleksionin e saj të Inamorata Swim.

27-vjeçarja zgjodhi bodysuit të zezë dhe shfaqet mjaft joshëse.