Këngëtarja Enca shpesh herë është përfolur për karrierën dhe jetën e saj private.

Jo rrallë herë, çdo postim që ajo bën në rrjetet sociale bëhet lajm. Në një postim të fundit në Instastory, Enca ka pranuar publikisht që është e dashuruar.

“Hey guys, jam e dashuruar”, shkruan bashkëngjitur fotos që kishte postuar këngëtarja pa treguar se kush është ai.

Ndoshta në ditët në vijim këngëtarja mund të na tregoj se kush është ‘princi i kaltër’ që i ka rrëmbyer zemrën.