Një nga këngëtaret më të njohura dhe më të përfolura në vendin tonë, pa dyshim që është Enca.

Deri më tani, ajo nuk e ka zbuluar ende mashkullin që i ka vjedhur zemrën dhe pak kush mund të kujtojë ndonjë lidhje të saj dashurie.

Përveçse si këngëtare, Enca shquhet dhe për format e saj bombastike ekstremisht të rrumbullakosura.

Gjatë kohës që ajo ishte pjesë e labelit OTR, u përfol për një lidhje të mundshme mes saj dhe Noizyr, por këto zëra u hodhën poshtë nga vetë këngëtarja.

Enca ka konfirmuar më në fund se në jetën e saj nuk ka asnjë mashkull.

Ajo ka publikuar një foto të qenit të saj ku shkruan se ai është i vetmi ‘mashkull’ me të cilin këngëtarja fle.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook