Ish-kryeministri i Shqipërisë Fatos Nano, një nga figurat më të njohura të politikës së vendit, e shohim të shfaqet në kryeqytet.

Me kohë i tërhequr nga politika Fatos Nano spikatet shpeshherë në vendin tonë me raste tensionesh politike.

Nanon e shohim në foto të publikuara në rrjetin social “Facebook” përkrah kryparlamentarit shqiptar në Maqedoni zoti Talat Xhaferri.

Zoto Xhaferri ndodhet në një vizitë zyrtare në vendin tonë, dhe pavarsisht axhendës së ngjeshur ai takon dhe Fatos Nanon. Vetë Telat Xhaferri ka qënë ai që ka patur kënaqësinë të postojë foto në “Facebook” në faqen e tij zyrtare, së bashku me kolegë të tjerë të tij.

 

nano11

nano1

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook