Është konsideruar nga shkencëtarët si femra me perfekte në botë, e jo më kot, pasi këtë javë Kelly Brook ka treguar se e meriton vërtet këtë titull.

Ishin pikërisht format bombastike ato që dhanë famë Kellit, e cila u kthye nga një modele e veshjeve të brendshme, në një yll botëror.

Kohët e fundit, ajo ka pranuar se ndihet më e sigurt se kurrë më parë më trupin e saj edhe pse duket qartazi se ka shtuar disa kilogram.

Kelly Brook është shfaqur së fundmi në Tajlandë, ku dukej e mrekullueshme dhe tejet e lumtur në krahët e të dashurit të saj.

Fotot e saj teksa ekspozonte format e bëshme me bikini po bëjnë tashmë xhiron e rrjeteve sociale dhe të gjithë duket se e pëlqejnë faktin që bukuroshja ka shtuar disa kile.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1221″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook