Të gjithë e dijmë se marrëdhëniet nuse-vjehrrë janë shumë delikate dhe shpesh herë të komplikuara.

Por mesa duket Marina Vjollca dhe mamaja e Getoarit, kanë arritur të gjejnë marrëdhënien ideale nuse-vjehrrë.

Kjo gjë dëshmohet qartë në fjalët që vjehrra e moderatores bukuroshe i ka dedikuar në “Instagram” Marinës.

Përmes një fotoje të shpërndarë në “Instagram”, nëna e Getit, Florije Selimi ku ka dalë në ditën e dasmës së djalit të saj, duke kërcyer me Marinën, ajo e cilëson moderatoren e njohur si “plotësimin e vajzës që nuk kishte deri sot”.

Ky dedikim i veçantë e ka emocionuar Marinën, e cila ka komentuar në foto: “Ooo ça dedikimi, të du shumë”

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook