Të gjithë ndjekësit e Flaka Krelanit në ‘Instagram’ e kanë vënë re që këngëtarja shqiptare ka pësuar shumë ndryshime fizike kohët e fundit.

Duket se palestra është kthyer në hobin e saj dhe shëndeti në prioritet, këto për shkak të problemeve që ajo ka kaluar.

Gjithashtu këngëtarja është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto nga përditshëmria e saj.

E së fundmi ajo ka suprizuar të gjithë ndjekësit e saj.

Flaka shfaqet në foto me një fustan të zi ngjitur pas trupit e cila i tregon të gjithë format e saja bombastike trupore.

Por e çara aq e thelle e fustanint na bënë të mendojmë se këngëtarja është pa të brendshme.

E përsa i përket projekteve muzikore , “Thell” titullohet projekti i fundit të cilit Flaka e ka publikuar vetëm versionin audio.