Modelja bukuroshe Françeska Jaçe ka publikuar në rrjete sociale një foto ku ekspozon gjoksin dhe këmbët e saj.

Nuk është hera e parë që ajo publikon të tilla foto për të cilat shpesh herë është në qendër të vëmendjes. 

Ndërkohë që për sa i përket jetës sentimentale aktualisht është në një lidhje me Andi Gecin, djalin e biznesmenit Ram Geci.

Kujtojmë që Françeska u bë e njohur disa vite më parë ku ishte një nga personazhet më të përfolura të reality show “Big Brother 5 Albania’, pas lidhjes së saj me Ermal Merdanin, duke qenë në epiqendrën e mediave rozë.