Këngëtarja shqiptare me famë botërore Bleona Qerrreti, që karrierën e saj po e zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, duket se nuk di të ndalet.

Pas fotove provokuese të publikuara në rrjetet sociale, me të cilat kthehet në qendër të vëmendjes, kësaj here duket se kërkon të jetë në epiqendër të mediave rozë ndryshe.

Teksa dihet masivisht që shumë VIPA shqiptarë kopjojnë stilin apo veshjen e të famshmëve të huaj, Bleona duket se pretendon të kundërtën. 

Sipas janë janë VIP-at botërorë që e kopjojnë atë dhe për këtë ka dhe fakte madje. Dhe për ta vërtetuar këtë ajo ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku tregon dhe vitet kur ajo i ka veshur që më pas ia kanë kopjuar këngëtare të mëdha në skenën botërore si Jennifer Lopez, Britney Spears, Rihanna, Nicky Minaj e deri tek familja Kardashian.

“Unë vendos trendin”, shkruan Bleona në videon e publikuar në Instagram.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”223″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

 

Trendsetting take ✌🏻

A post shared by Bleona (@bleona) on

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook