Ajo është një nga modelet më seksi në botë, dhe kjo falë formave të saj vërtetë bombastike, por dhe bukurisë që ajo posedon.

U bë e njohur si e dashura e reperit amerikan Tyga, por pas ndarjes prej tij, duket se është bërë më e famshme se vetë këngëtari.

Po flasim për Demi Rose, e cila është mjaft aktive jo vetëm në rrjetet sociale, por dhe në jetën e natës.

Së fundmi ajo është shfaqur gjatë mbrëmjes së të hënës në Londër në “House of CB Christmas Dinner”, ku sërish u kthye në qendër të vëmendjes, me veshjen dhe format e saj super seksi, e shoqëruar nga mikeshat e saj Lauren Pope dhe Alexa Dishon.

Edhe pse në Britani bën ftohtë, duket se sharmi i saj e ka ngrohur kryeqytetin britanik. Edhe pse vetëm 22-vjeçare, atë e pret një karrierë mjaft e sukseshme.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”388″ sortorder=”3574,3576,3584,3586,3583,3585,3577,3578,3579,3580,3581,3582,3572,3575,3573,3569,3571,3568,3570,3567″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook