Modelja dhe aktorja e famshme amerikane, Emily Ratajkowski mesa duket nuk di të ndalet.

Këtë gjë e tregon shumë mirë në çdo foto që publikon, pasi menjëherë kthehet në qendër të vëmendjes nga mediat rozë.

Këtë herë bukuroshja 26-vjeçare, ka publikuar në faqen e saj në “Instagram” foto me bikini të bardha ku duket si gjithmonë e mrekullueshme dhe shfaq linjat e saj perfekte.