Energjike dhe sensuale, këto janë dy nga fjalët që mund ta përshkruajnë më së miri divën e muzikës botërore, Jennifer Lopez.

Edhe pse tashmë në moshën 48-vjeçare, duket se mosha për të nuk është asnjë pengesë.

Këtë gjë e dëshmoi koncerti i rradhës i saj i mbajtur në Brooklyn, ku fansat u befasuan nga atmosfera që dhuroi Jennifer Lopez.

Këngëtarja e famshme, tregoi dhe njëherë se përveç performancës së saj plot energji, i ruan ende format fizike bombastike, edhe pse po i afrohet të 50-ve.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”198″ sortorder=”1458,1460,1461,1462,1463,1459,1464,1465,1466,1467,1468,1469,1470,1471,1472,1473,1474″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook