Pa dyshim që Demi Rose është një prej femrave më të bukura dhe më atraktive në planet, kjo dhe falë formave bombastike fizike që posedon.

Pasi u bë e njohur si e dashura e reperit amerikan Tyga, por që më pas u nda prej tij, duket se tashmë ajo 22-vjeçarja seksi nuk di të ndalet duke u kthyer në një “uragan” në faqet kryesore të mediave rozë.

Së fundmi, modelja bukuroshe ka postuar disa fotografi në Instagram ku shfaq format e saj bombastike fizike, duke “çmendur” fansat e saj në të gjithë botën.

Ajo numëron jo pak, por 5.8 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram, ndërsa fotot e saj bëhen virale sapo publikohen në faqet e para të shtypit rozë.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”236″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook