Është mëse e vërtetë që kur disa nga yjet më të famshëm të botës shkojnë në plazh 12 muajt e vitit për të provuar bikinit e tyre të reja dhe treguar format ne mezi presim 2 mujorshin e vet për të shfaqur veten, e padrejtë apo jo ?

Shikoni rrobat më trendy të banjos që janë veshur nga yjet e Hollivudit të cilat janë joshëse, të bukura, dhe seksi. Nëqoftëse akoma nuk e dini çfarë do të vishni dhe se si do mundni të tregoni ato forma që vërtet janë joshëse ke ju athere frymëzohuni nga veshjet e vipave dhe pse jo edhe ti kopjoni, pasi për këte gjë nuk paditesh në gjyq prej tyre….
[ngg_images source=”galleries” container_ids=”22″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]