Ajo po bën mjaft bujë në rrjetet sociale, dhe me të drejtë mund të cilësohet si “frymëzimi” i skuadrës së Juventusit, pasi është tifoze e zjarrtë e bardhezinjve.

Po flasim për 20-vjeçaren seksi Roberta Carluccio, ku disa nga fotografitë  e saj me bluzën e Juventus janë bërë mjaft virale në Instagram.

Modelja bukuroshe, e cila posedon forma bombastike fizik, mund të cilësohet si “perëndesha’ e e fansave juventinë.

20-vjeçarja është bërë e njohur në programin televiziv “Temptation Island”. Modelja seksi, përveç futbollit është e apasionuar dhe pas palestrës, siç shihet dhe në fotot e mëposhtme, ku shfaqet tepër joshëse.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”248″ sortorder=”2170,2171,2173,2172,2174,2175,2176,2177,2178,2179,2180,2181,2182,2183,2184,2185,2186,2187,2188,2189,2190,2191,2192,2193,2194,2195,2196,2197,2198″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook