Dy bukuroshet shqiptare Beatrix Ramosaj dhe Oriola Marashi janë ndër më të komentuarat në rrjetet sociale dhe në median rozë, pasi shpesh herë ato provokojnë me pozat që publikojnë.

Me fotot e fundit dy modelet kanë treguar se janë edhe shoqe të ngushta dhe kalojnë kohë me njëra-tjetrën, teksa këto ditë gjenden në Dhërmi.

Ato kanë postuar një video në Instastory duke tërhequr vëmendjen e ndjekësve pasi ishin pa reçipeta.

Fill pas videos ato kanë postuar një foto provokuese së bashku, teksa duken qartë që janë pa sytjena.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1534″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook