Që pas daljes në emisionin ‘Xing me Ermalin’, Kejvina Kthella është kthyer në një femrat më të komentuara të showbizz-it shqiptar.

Ajo është tepër aktive në rrjete sociale dhe shpesh herë ndan me ndjekësit postime të ndryshme ku eskpozon linjat e saj trupore.

Pak më parë ajo ka bërë një postim në Instastory ku ka prezantuar motrën e saj Dorisën, duke treguar në këtë mënyrë se bukurinë e kanë në gen.

Siç shihet dhe nga profili i saj në ‘Instagram’, ajo është një make up artiste shumë e talentuar.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1500″ sortorder=”14289,14287,14288,14285,14286″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook