Modelja e njohur e  “Victoria’s Secret”, Sara Sampaoli, gjithmonë ka tërhequr vëmendje me fotot e saj që shpërndan në rrjetet sociale, por dhe reklamimet e ndryshme të veshjeve, por jo vetëm, pasi mbetet ndër më të preferuarat nga kompani të ndryshme.

Vajza seksi portugeze ka vijuar të promovojë vetëbesimin që duhet të kemi për trupin tonë. 

Së fundmi, bukuroshja 27-vjeçare ka reklamuar të brendshmet e “Victoria’s Secret”, ku shfaqet më seksi se kurrë.

Pozat e saj kanë pushtuar të gjitha mediat rozë në mbarë botën, ndërsa të shumta kanë qenë komentet pozitive për modelen joshëse.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook