Ish-banorja e ‘Big Brother Albania’ dhe ish-missi i njohu Xhensila Pere është kthyer në një nga personazhet e njohura në showbizin shqiptar.

Ajo komentohet gjatë në media dhe jeta e saj private gjithmonë përbën interes për publikun.

Xhensila së fundmi vendosi të ndajë pak kohë me ndjekësit e saj duke përdorur pyetje/përgjigje në Instagram.

Dhe një nga pyetjet ishte se kur dotë martohej ajo.

“O Xhes ik martohu se le nam, i qaj hallin mamasë tënde sesi ia del me të larë, si të fut në dyshek”, ka shkruar fansi në formë shakaje.

Por Xhensila nuk ia ka përrtuar një përgjigje të gjatë duke i thënë: “Jetoj vetëm dhe jam 100 % e pavarur! Fli i qetë se nuk i kam zënë derën askujt.