Ish-kryeministri Sali Berisha, ka postuar në rrjetin e tij social foto nga protesta e djeshme.

Berisha i ka bashkangjitur dhe një fjali fotove, duke e përshkruar si një protestë madhështore.

Sipas tij bulevardi kryesor i kryeqytetit u tejmbush me turma të pakënaqura qytetarësh, që e detyruan Ramën të mbyllej në “vrimën e miut”.

Ja si ironizon Berisha:

“Album me foto nga protesta madheshtore qe ndryu dje Edvin Kristaq Ramen ne vrimen e miut! sb”

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”961″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook